1. Головна
  2. Фільми
  3. Неперевершений / Чудовий
Фільм 'Неперевершений / Чудовий' постер
6.0
Збережено Зберегти
1
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
3 голоси
Оцінка 3.3
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
0
Відгуки
Час:
2 год 1 хв
Дата релізу:
12 Лютого 1999
Рейтинг:
13+

Неперевершений / Чудовий

Gorgeous
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Неперевершений" - романтична комедія, що розповідає історію К.Н., заможної молодої жінки, яка, здавалося б, має все. Незважаючи на забезпечений спосіб життя, вона відчуває себе самотньою і прагне справжнього кохання. Одного разу, відвідуючи Гонконг, вона натрапляє на невеличку антикварну крамничку, якою керує чарівний молодий чоловік на ім'я Альберт.

К.Н. миттєво зачаровує картина із зображенням прекрасної сільської місцевості, яка, на її думку, є відображенням її ідеального життя. Вона імпульсивно вирішує купити картину, не знаючи, що вона містить таємне послання від попереднього власника, який також бажав кохання. Заінтригована прихованою запискою, К.Н. вирушає в подорож, щоб знайти таємничого відправника.

Волею долі К.Н. невдовзі зустрічає молодого чоловіка на ім'я Бу, якого вона помилково вважає автором записки. Бу, бідний художник, що зазнає труднощів, виявляється втягнутим у романтичні переслідування К.Н. і погоджується видати себе за відправника послання. З часом у нього з'являються справжні почуття до К.Н., але він боїться, що їхнє різне походження завадить їм бути разом.

У міру того, як розвиваються їхні стосунки, К.Н. і Бу стикаються з численними перешкодами, включаючи втручання колишнього хлопця К.Н. і зростаючі почуття Альберта до К.Н. Серед усього цього хаосу К.Н. повинна протистояти власній невпевненості і вирішити, що дійсно має для неї значення - матеріальний достаток чи справжнє кохання.

Завдяки приголомшливим візуальним ефектам та яскравому саундтреку, "Неперевершений" запрошує глядачів на американські гірки емоцій, сповнені сміху, сліз та несподіваних поворотів. Чи знайде К.Н. справжнє кохання, чи прагнення до ідилічного життя зведе її на манівці? Дізнайтеся у цій зворушливій історії про кохання, самопізнання та силу автентичності.
Показати все

Режисери:

Вінсент Кок
Вінсент Кок Vincent Kok 58 років

Актори:

Джекі Чан
Джекі Чан Chi Wu 70 років
Shu Qi
Shu Qi Ах Бу 48 років
Тоні Люн Чіувай
Тоні Люн Чіувай Альберт 61 рік
Вакін Чау
Вакін Чау Л.В. Ло 63 роки
Бредлі Джеймс Аллан
Бредлі Джеймс Аллан Алан 48 років
Richie Jen
Richie Jen Long-Yi 57 років
Лау Йі Тат
Лау Йі Тат Помічник Чана 61 рік
Кен Ло
Кен Ло Охоронець Ло 65 років
Чан Чунг-Юнг
Чан Чунг-Юнг Батько Бу 80 років
Елейн Джин
Елейн Джин Мати Бу 69 років
Джо Кук Чо-Лам
Джо Кук Чо-Лам Красива дівчина на березі моря 47 років
Сандра Нг Квун-Ю
Сандра Нг Квун-Ю Кишеньковий злодій з аеропорту 58 років
Енні Ву
Енні Ву Xiao Jun 45 років
Вільям Чан Юк-Чо
Вільям Чан Юк-Чо Охоронець Хауї
Жаклін Лі
Жаклін Лі Мішель
Айлін Тунг Ой-Лінг
Айлін Тунг Ой-Лінг Елейн 51 рік
Показати всіх