1. Головна
  2. Аніме
  3. Академія Юних Відьом
Аніме 'Академія Юних Відьом' постер
7.3
Збережено Зберегти
11
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
1 голос
Оцінка 5.0
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
1
Відгуки
Країна:
Час:
26 хв
Дата релізу:
2 Березня 2013

Академія Юних Відьом

Little Witch Academia
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні
"Академія Юних Відьом" - чарівний анімаційний фільм, дія якого розгортається у світі, де існує магія. Акко, звичайна дівчинка з надзвичайною мрією стати відьмою, вступає до престижної магічної академії "Луна Нова". Незважаючи на те, що вона народилася не в магічній родині, Акко сповнена рішучості довести свою майстерність і піти слідами свого кумира, Блискучої Колісниці, відомої відьмацької виконавиці.

У школі "Луна Нова" Акко знайомиться з Лоттою та Сьюсі, двома однокласницями, які спочатку скептично ставляться до її магічних здібностей. Разом вони вирушають у різні магічні пригоди, стикаючись як з академічними проблемами, так і з захопливими витівками. Вони зустрічаються з міфічними істотами, досліджують потаємні місця в академії і навіть вирушають на небезпечні території, щоб розкрити приховані таємниці.

Подорож Акко набуває значного повороту, коли вона знаходить легендарні "Сім слів Арктура" - заклинання, що дарує величезну силу тим, хто зможе його опанувати. Сповнена рішучості, вона поринає у пошуки цієї невловимої магії. Її одержимість зростає, дружба Акко піддається випробуванню, і вона ризикує втратити з поля зору свою первісну мету - дарувати радість і щастя іншим за допомогою магії.

Однак, коли мрії Акко стикаються з давньою магічною небезпекою, що загрожує не лише Луна Нова, а й усьому світу, вона мусить побороти власні сумніви та невпевненість, щоб стати відьмою, якою їй судилося бути. З допомогою своїх друзів і новоспечених союзників Акко пізнає справжнє значення магії та важливість залишатися вірною собі.

"Академія Юних Відьом" - це зворушлива історія про дружбу, самопізнання та силу віри у свої мрії. Завдяки яскравій анімації, персонажам, що запам'ятовуються, і дотику химерного гумору, фільм запрошує глядачів у захоплюючу подорож до світу, де панує магія.
Показати все

Режисери:

Yoh Yoshinari
Yoh Yoshinari Yoh Yoshinari 53 роки
Masahiko Otsuka
Masahiko Otsuka Masahiko Otsuka
Показати всіх

Актори:

Megumi Han
Megumi Han Акко Кагарі (голос) 35 років
Fumiko Orikasa
Fumiko Orikasa Лотте Янсон (голос) 49 років
Michiyo Murase
Michiyo Murase Сусі Манбаваран (голос) 35 років
Yoko Hikasa
Yoko Hikasa Діана Кавендіш (голос) 38 років
Noriko Hidaka
Noriko Hidaka Професор Урсула (голос) 62 роки
Chinatsu Akasaki
Chinatsu Akasaki Барбара (голос) 36 років
Eri Nakao
Eri Nakao Ганна (голос) 44 роки
Hisako Kyoda
Hisako Kyoda Old Teacher (озвучка) 89 років
Показати всіх

Академія Юних Відьом - всі частини дивитись онлайн українською