1. Головна
  2. Серіали
  3. Гра престолів сезон 7
Серіал 'Гра престолів' сезон 7 постер
9.2
Збережено Зберегти
3055
Дякуємо за оцінку!
1
2
3
4
5
7 016 голосів
Оцінка 4.4
Ваш голос уже врахований!
Трейлер
245
Відгуки
Країна:
Студія:
HBO
Час:
63 хв.
Дата релізу:
16 Липня 2017
Статус:
Завершений
Рейтинг:
18+

Гра престолів

Game of Thrones
На жаль, цей контент недоступний у вашій країні

Настала довга зима. 7 сезон зосереджується на зближенні армій і поглядів, які виникали роками. Дейенеріс Таргарієн — у супроводі своєї армії та союзниками та її смeртoносною трійкою драконів — нарешті відпливла до Вестероса з Тиріоном Ланістером, її новопризначеною Правицею. Джон Сноу, очевидно, зміцнив владу на Півночі після вражаючого завоювання Рамзі Болтона та повернення Вінтерфелла під контроль Старків. У Королівській Гавані Серсея Ланістер, позбавлена спадкоємців, які вижили, успішно захопила Залізний трон. Але в міру того, як ці та інші фракції прагнуть до нових альянсів або насильницьких конфліктів, холодний привид іншої, апокаліптичної загрози — у формі армії Білих Блукачів — загрожує усьому живому.

Показати все

Режисери:

Мігель Сапочник
Мігель Сапочник Miguel Sapochnik 50 років
Крістофер Ньюман
Крістофер Ньюман Christopher Newman 69 років
Показати всіх

Актори:

Пітер Дінклейдж
Пітер Дінклейдж Тиріон «Напівлюдина» Ланністер 55 років
Кіт Харінгтон
Кіт Харінгтон Джон Сноу 37 років
Ніколай Костер-Вальдау
Ніколай Костер-Вальдау Сер Джеймі «Вбивця королів» Ланністер 53 роки
Лена Хіді
Лена Хіді Серсея Ланністер 50 років
Емілія Кларк
Емілія Кларк Дейенеріс Таргарієн 37 років
Ліам Каннінгем
Ліам Каннінгем Давос Сіворт 63 роки
Мейсі Вільямс
Мейсі Вільямс Арья Старк 27 років
Ісаак Гемпстед-Райт
Ісаак Гемпстед-Райт Брендон «Бран» Старк 25 років
Софі Тернер
Софі Тернер Санса Старк 28 років
Джон Бредлі
Джон Бредлі Семвелл «Сем» Тарлі 35 років
Рорі Макканн
Рорі Макканн Сандор «Собака» Клеган 55 років
Джо Демпсі
Джо Демпсі Джендрі 36 років
Гвендолін Крісті
Гвендолін Крісті Брієнна Тартська 45 років
Джейкоб Андерсон
Джейкоб Андерсон Сірий черв'як 34 роки
Показати всіх

Сезон 7 – Всі серії, дата виходу

01
Драконів камінь
16 Липня 2017
02
Драконороджена
23 Липня 2017
03
Справедливість королеви
30 Липня 2017
04
Трофеї війни
6 Серпня 2017
05
Східна варта
13 Серпня 2017
06
За Стіною
20 Серпня 2017
07
Дракон i вовк
27 Серпня 2017

Гра престолів - всі частини дивитись онлайн українською

Про що йдеться у 7 сезоні?

Дейенеріс та її армія Бездоганних і Дотракійців сідають на кораблі Грейджоїв і прямують до Драконячого каменю, який колись був домом для Станніса Баратеона. Мелісандра намагається започаткувати стосунки між Джоном і Дейнеріс, кажучи Матері Драконів, що було б добре мати Джона як союзника в її пошуках трону.

Отримавши запрошення, Джон відправляється, щоб зустрітися з Дейенеріс у Драконячому камені, і пара створює тісний зв’язок, плануючи перемогти як Білих ходоків, так і Ланністерів. Яру та Бездоганних відправляють до Королівської Гавані.

В іншому місці відбувається зіткнення армій Дотракійців і Ланністерів, а Джеймі очолює батальйон з Королівської Гавані. Один із драконів Дейнеріс, Дрогон, пoрaнений у сутичці. Помітивши дракона, Джеймі попереджає Серсею про силу Дейнеріс, і згодом Джон і Дейнеріс укладають з Серсеєю перемир'я.

Пара прямує на північ від Стіни, щоб захопити Білого Блукача, але згодом Джон стає жертвою Короля ночі та має бути врятований Дейенеріс. Вони захоплюють Білого Ходока, але втрачають одного з драконів - Візеріона, якого Король ночі перетворює на Крижаного Дракона.

Повернувшись до Королівської Гавані, Джон і Дейенеріс говорять про те, щоб об’єднатися з Серсеєю, щоб перемогти армію Білих Ходоків, приводячи захопленого Білого Ходока, щоб переконати її. Коли вони повертаються до Вінтерфелла після зустрічі з Серсеєю, Джон і Дейнеріс піддаються своїм почуттям і сплять разом.

У Вінтерфелі, сестри Старка Ар’я та Санса возз’єднуються з Браном, але між дівчатами виникає напруженість, і Мізинець монополізує це. Однак незабаром Бран викриває Мізинця в тому, що він брехун і зрадник. Потім Санса дає добро Ар'ї вбuти Мізинця, і йому пepepізaють горло.

Бран використовує свої сили, щоб дізнатися справжнє походження Джона — він не позашлюбна дитина Неда Старка, як їм усім казали, а Таргарієн, який справді претендує на Залізний трон.

Армія Короля ночі та Білого Ходока пробиває Стіну за допомогою Крижаного Дракона Візеріона, який розбиває Стіну своїм крижаним диханням, схожим на осколки. Девіз Старків звучить вірно, і зима настала.

Показати все