1. Головна
  2. 🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір

🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір

В останні роки, міні-серіали стають все більш популярними. І це логічно, адже це чудовий спосіб насолодитися концентрованою порцією оповідання, не прив’язуючись до кількох сезонів історії, що може йти багато років.

Міні-серіали зазвичай коротші за традиційні повносезонні шоу, що робить їх чудовим вибором для тих, хто має обмежений час на перегляд серіалу. Їх також можна переглядати відразу повністю, що робить їх ідеальним варіантом для перегляду на вихідних.

Міні-серіали часто містять добре продумані, містять складні сюжетні лінії, які дуже захоплюють і спонукають до роздумів. Вони часто створюються з урахуванням певної арки розповіді, що забезпечує більш задовільне враження від перегляду.

У багатьох міні-серіалах представлені першокласні виступи одних із найкращих акторів і актрис у галузі. Це може зробити їх особливо цікавими для перегляду, оскільки якість виступів може стати причиною або спотворити серіал.

Різноманітність жанрів: міні-серіали бувають усіх форм і розмірів, охоплюючи широкий спектр жанрів, включаючи драму, комедію, трилер та історичну фантастику. Ця різноманітність дозволяє легко знайти міні-серіал, який відповідає вашим особистим інтересам і вподобанням.

Серіал 'Добрі передвісники' постер
8.00
2 сезон 6 серія
Добрі передвісники
Good Omens
8.0
84%
Англійський міні-серіал, знятий на основі гумористичного роману письменників Террі Пратчетта та Ніла Геймана. «Добре передвісники» розповідають історію метушливого ангела Азірафеля та демона Кроулі, які намагаються запобігти Апокаліпсис.
Сезон:
1
2
Серіал 'Сварка' постер
8.00
1 сезон 10 серія (Завершений)
Сварка
Beef
8.0
100%
Денні Чо - будівельний підрядник, який безуспішно намагається знайти для своєї фірми новий проект. А Емі Лау - успішна жінка-підприємець, захоплена розрахунками і контрактами. Одного разу, поспішаючи у своїх справах, ці двоє потрапляють у аварію. І цей випадковий інцидент докорінно змінює їхнє життя.
Сезон:
1
Серіал 'Останні з нас' постер
8.80
1 сезон 10 серія
Останні з нас
The Last of Us
8.8
98%
Джоел та дівчинка Еллі – обʼєднані тяжкими обставинами, змушені терпіти жорстокі випробування та безжальних убивць у подорожі Америкою після апокаліпсису, спричиненого грибами.
Сезон:
1
Серіал 'Дамер - Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера' постер
7.90
1 сезон 10 серія (Завершений)
Дамер - Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story
7.9
90%
Кримінальний серіал заснований на серійному вбивці на ім’я Джеффрі Дамер. Він зґвалтував і вбив щонайменше 17 чоловіків, а також займався канібалізмом.
Сезон:
1
Серіал 'Список смертників' постер
7.90
1 сезон 8 серія
Список смертників
The Terminal List
7.9
39%
Історія про члена спеціального підрозділу "морських котиків" Джеймса Ріса. Під час виконання секретної операції вся його команда загинула. Після повернення додому Джеймс не може позбутися болісних спогадів і відчуває себе винним у тому, що сталося. Ріс вирішує провести власне розслідування, щоб з'ясувати причини трагедії, що сталася. Виявилося, до цього мають відношення представники політичних еліт країни.
Сезон:
1
Серіал 'Буде боляче' постер
8.40
1 сезон 7 серія (Завершений)
Буде боляче
This Is Going to Hurt
8.4
95%
Британський комедійно-драматичний серіал «Буде боляче» – це історія, яка розгортається у пологовому відділенні медичного закладу. У центрі подій виявляється молодший спеціаліст відділення, який змушений працювати по 97 годин на тиждень. Після низки нескінченних днів і безсонних ночей герой веде щоденники, де розповідає, як несамовиті моменти в житті пацієнток змінюються щасливими, а медикам часто доводиться приймати рішення щодо життя і смерті.
Сезон:
1
Серіал 'Сцени з подружнього життя' постер
8.10
1 сезон 5 серія (Завершений)
Сцени з подружнього життя
Scenes from a Marriage
8.1
76%
Головні герої — подружжя, яке перебуває на межі розлучення. Після тривалої чорної смуги у своєму шлюбі пара вирішує звернутися до психотерапевта, щоби обговорити всі свої особисті проблеми.
Сезон:
1
Серіал 'Гра в кальмара' постер
8.00
1 сезон 9 серія
Гра в кальмара
Ojing-eo geim
8.0
95%
Одна сотня гравців, відібраних через великі фінансові проблеми, приймають дивне запрошення взяти участь у відомій корейскій дитячій грі. На переможця чекає привабливий приз у 45 мільярдів вон, але на кону стоїть власне життя.
Сезон:
1
Серіал 'Північні води' постер
7.60
1 сезон 5 серія (Завершений)
Північні води
The North Water
7.6
85%
Провівши кілька років на фронті, колишній військовий лікар Патрік вирішує записатися в китобійну експедицію в Арктиці. Під час подорожі Патрік знайомиться з чоловіком на ім'я Генрі Дракс, який виявляється психопатом і вбивцею. Під час розвитку подій стає зрозуміло, що Дракс обрав головного героя своєю наступною жертвою.
Сезон:
1
Серіал 'Мейр з Істтауна' постер
8.40
1 сезон 7 серія (Завершений)
Мейр з Істтауна
Mare of Easttown
8.4
95%
У центрі подій знаходиться жінка на ім'я Мейр Шіан, яка працює слідчим у маленькому пенсільванському місті. Коли в її рідному штаті відбувається моторошне вбuвcтво, головна героїня вирішує зробити все можливе, щоб знайти винного та відправити його за ґрати. Паралельно Мейр намагається розібратися у своєму особистому житті, яке пішло під укіс через великі проблеми на роботі.
Сезон:
1
Серіал 'Ферзевий гамбіт / Гамбіт королеви' постер
8.50
1 сезон 7 серія (Завершений)
Ферзевий гамбіт / Гамбіт королеви
The Queen’s Gambit
8.5
96%
Серіал «Ферзевий ґамбіт» переносить нас на початок 50-х років минулого століття. На той час в одному з дитячих притулків мешкала дівчинка Бет Хармон. Сирота не виявляла особливої активності, була відлюдною, не виділялася ніякими талантами, поки одного разу до її рук не потрапила шахівниця. З того моменту ця інтелектуальна гра стала єдиним захопленням, що допоможе дівчинці вибратися з дитячого будинку. Але чи зможе сирота побороти себе і впоратися з ще однією пристрастю наркотиками?
Сезон:
1
Серіал 'Захищаючи Джейкоба' постер
7.80
1 сезон 8 серія (Завершений)
Захищаючи Джейкоба
Defending Jacob
7.8
88%
14-річного Джейкоба звинуватили у вбuвcтві однокласника. Його батькам доводиться зіштовхнутися з труднощами життя під наглядом та пильним поглядом оточуючих, які їм більше не довіряють. У цю історію замішаний далеко не один Джейкоб, але його невинність постійно зазнає сумнівів, коли батьки усвідомлюють, що вони зовсім не знають, що відбувається в голові їхнього сина.
Сезон:
1
Серіал 'Голлівуд' постер
7.50
1 сезон 7 серія (Завершений)
Голлівуд
Hollywood
7.5
76%
Демонстрація Голлівуду після Другої світової війни, заглиблюючись у боротьбу та прагнення акторів і режисерів-початківців.
Сезон:
1
Серіал 'Неортодоксальна' постер
8.00
1 сезон 4 серія (Завершений)
Неортодоксальна
Unorthodox
8.0
82%
Есті живе в громаді сатмарських хасидів - радикальних і вкрай фанатичних представників іудаїзму - в одному з районів Брукліна. Після року шлюбу з Янкі, в якому, всупереч загальним очікуванням, так і не з'явилося дітей, вона вирішує втекти до Берліна.
Сезон:
1
Серіал 'Аутсайдер' постер
7.60
1 сезон 10 серія (Завершений)
Аутсайдер
The Outsider
7.6
82%
Тренера дитячої команди Террі Мейтленда звинувачують у жорстокому вбивстві, якого всі знають як зразкового сім'янина та добряка. Незважаючи на те, що всі докази вказують на його причетність, детектив Андерсон, який веде цю справу, сумнівається в результатах розслідування через нестиковки в доказах. Йому починає допомагати приватний детектив Голлі Гібні, і разом вони розуміють, що вбивство може бути справою рук чогось надприродного.
Сезон:
1
Серіал 'Велика маленька брехня' постер
8.40
2 сезон 7 серія (Завершений)
Велика маленька брехня
Big Little Lies
8.4
89%
Матусі періодично змагаються між собою, доводячи свій рівень залученості у виховання дітей.
Сезон:
1
2
Серіал 'Чорнобиль' постер
9.30
1 сезон 5 серія (Завершений)
Чорнобиль
Chernobyl
9.3
95%
Художня драма про трагедію міста Прип'ять. Найстрашніша катастрофа людства. Безсилля влади, зневірʼя звичайних жителів, недосвідченість і недбалість — усе це деталі однієї фатальної суботньої ночі.
Сезон:
1
Серіал 'Пастка-22' постер
7.70
1 сезон 6 серія (Завершений)
Пастка-22
Catch-22
7.7
81%
Антивоєнний сатиричний серіал є екранізацією однойменного твору письменника Джозефа Геллера. У центрі подій опиняється льотчик, який намагається демобілізуватися, видаючи себе за людину з розладом особистості.
Сезон:
1
Серіал 'Справжній детектив' постер
8.90
3 сезон 8 серія
Справжній детектив
True Detective
8.9
77%
У знаменитому серіалі “Справжній детектив” кожного сезону розповідається нова історія та з'являються нові герої. Усі оповідачі — детективи, що зіткнулися з жорстокими вбивствами, нутро яких сягає глибше, ніж будь-хто з них міг собі уявити.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Вейн' постер
8.40
1 сезон 10 серія
Вейн
Wayne
8.4
97%
Коли батько вмирає від раку, хлопець підпалює будинок разом із його тілом і вирішує поїхати до Флориди за понтіаком, який належить йому за спадком. Разом із ним у подорож через країну вирушає його нова подруга.
Сезон:
1
Серіал 'Привиди будинку на пагорбі' постер
8.60
1 сезон 10 серія (Завершений)
Привиди будинку на пагорбі
The Haunting of Hill House
8.6
91%
Велике сімейство Крейн в'їжджає в стару будівлю. У їхні плани не входить залишатися там надовго. Вони сподіваються якнайшвидше закінчити ремонт і продати цей будинок. Однак їм доводиться затриматися, адже незабаром герої стикаються з надприродними речами.
Сезон:
1
Серіал 'Маніяк' постер
7.70
1 сезон 10 серія (Завершений)
Маніяк
Maniac
7.7
85%
У 1 сезоні "Маніяка" Енні та Оуен беруть участь у фармацевтичному експерименті. Вони сподіваються, що нові препарати і сам досвід допоможуть зцілити їхні психологічні проблеми. Енні страждає на депресію і ніяк не може відпустити минуле, а від Оуена відмовилася вся сім'я через його шизофренію. Але під час експерименту стається справжня катастрофа.
Сезон:
1
Серіал 'Патрік Мелроуз' постер
8.00
1 сезон 5 серія (Завершений)
Патрік Мелроуз
Patrick Melrose
8.0
90%
Мінісеріал за мотивами романів Едварда Сент-Обіна, що показує бурхливий шлях людини від травми до спокути.
Сезон:
1
Серіал 'Вейко' постер
7.90
1 сезон 6 серія (Завершений)
Вейко
Waco
7.9
75%
Міні-серіал «Вейко» розповідає про велику трагедію, яка шокувала всю Америку. Шість епізодів докладно розкажуть про облогу об'єкта "Маунт Кармел" правоохоронними органами США. Саме там забарикадувалися члени згуртованої секти під проводом харизматичного лідера.
Сезон:
1
Серіал 'Молодий Папа' постер
8.30
1 сезон 10 серія (Завершений)
Молодий Папа
The Young Pope
8.3
87%
У драматичному серіалі «Молодий Папа» розповідається історія Ленні Белардо — 47-річного архієпископа з Нью-Йорка, який несподівано став новим Папою Римським. Він є одним із наймолодших голів ватиканської церкви в історії католицтва. Ленні вдалося обійняти цю посаду внаслідок протиборства кількох кланів, глави яких намагалися знайти компромісну фігуру на вакантне місце понтифіка. Однак з перших годин вступу Ленні на нову посаду стає ясно, що маніпулювати новим папою не вийде.
Сезон:
1
Серіал '11.22.63' постер
8.10
1 сезон 8 серія (Завершений)
11.22.63
11.22.63
8.1
88%
Серіал в основі якого однойменний роман Стівена Кінґа. Наш сучасник потрапляє у 60-ті роки, у старомодну Америку, що пішла назавжди. Він має на меті змінити звичний хід історії і запобігти вбивству президента Кеннеді.
Сезон:
1
Серіал 'Нічний адміністратор' постер
8.00
1 сезон 8 серія (Завершений)
Нічний адміністратор
The Night Manager
8.0
89%
"Нічний адміністратор" - це захоплива шпигунська драма, яка досліджує теми вірності, зради та того, на що готові піти люди заради влади та грошей.
Сезон:
1
Серіал 'Тихий океан' постер
8.30
1 сезон 10 серія (Завершений)
Тихий океан
The Pacific
8.3
81%
"Тихий океан" - це 10-серійний міні-серіал виробництва HBO, який розповідає про досвід трьох американських морських піхотинців - Роберта Лекі, Юджина Следжа та Джона Базілоне - під час Другої світової війни на Тихоокеанському театрі воєнних дій. Серіал зображує суворі реалії війни та емоційні втрати, яких вона завдає солдатам.
Сезон:
1
Серіал 'Брати по зброї' постер
9.40
1 сезон 10 серія (Завершений)
Брати по зброї
Band of Brothers
9.4
97%
Брати по зброї - серіал на військову тематику, який розповість історію одного парашутно-десантного полку штурмової дивізії США, що приймала участь в операції висадки у Нормандії під час Другої світової війни.
Сезон:
1