1. Головна
  2. Підбірки
  3. 😍 Найкращі серіали для підлітків

😍 Найкращі серіали для підлітків

Ти – підліток і знаходишся у пошуках цікавого і улюбленого серіалу? Ти потрапив за адресою! На платформі uaserial є багато серіалів Netflix для підлітків, та інших кіностудій, які задовольняють унікальні інтереси та досвід юної авдиторії. Незалежно від того, чи любите ви драму, комедію чи щось середнє між цим, у цій добірці ми пропонуємо вам серіали, які привернуть увагу та подарують емоції та переживання. Серіали для підлітків здебільшого розповідають про старшокласників, які опиняються у складному світі підліткового та соціального життя. Від розквітів першого кохання до падінь драми про дружбу, серіали передають суть підліткового віку в доступний і захоплюючий спосіб. Обирайте серіали до душі за описом, відгуками та трейлерами. Підліткові серіали — це майже завжди історія про дорослішання, яка стосується таких тем, як ідентичність, самопізнання та дорослішання. У підбірці є багато чудових варіантів, тож не бійтеся досліджувати та знаходити серіали, які вас цікавлять. Тож почніть перегляд і знайдіть свій наступний улюблений серіал уже сьогодні!

Серіал 'Перший раз' постер
8.00
2 сезон 10 серія
Перший раз
Eva Lasting
2023 ... 2024 рік
Незграбний підліток, разом з такими ж однокласниками, ходять до державної колумбійської школи для хлопчиків. Вони проводять дні, переглядаючи порножурнали у ванній і уявляючи свою вчительку іспанської мови. Але все змінюється, коли до класу приходить новенька - перша дівчина Єва Сампер.
Сезон:
1
2
Серіал 'Бріджертони' постер
7.40
3 сезон 8 серія
Бріджертони
Bridgerton
2020 ... 2024 рік
Дія розгортається в британській столиці у не дуже далекому минулому. Вісім сестер та братів із родини Бріджертон намагаються побудувати успішне життя у вищому суспільстві, стикаються зі своїми першими труднощами та вирішують перші по-справжньому дорослі проблеми. І, звичайно ж, Бріджертони зустрічають перше кохання, яке далеко не завжди має щасливий кінець.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Молоді монархи' постер
8.20
3 сезон 6 серія (Завершений)
Молоді монархи
Young Royals
2021 ... 2024 рік
У центрі подій перебуває шведський принц Вільгельм, який намагається пристосуватися до нових умов життя: волею долі він опинився в престижній школі-інтернаті, де існують свої власні порядки.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Впусти мене' постер
7.50
1 сезон 10 серія
Впусти мене
Let the Right One In
2022 рік
12-річна Елеонора 10 років тому немовлям була укушена вампіром. Елеонора має всі їхні надможливості, але й найголовніші недоліки - вона живе замкнутим життям, виходячи на вулицю тільки вночі, адже сонце її вб'є.
Сезон:
1
Серіал 'Еліта' постер
7.20
7 сезон 8 серія
Еліта
Élite
2018 ... 2023 рік
Вступивши до найпрестижнійшої школи Іспанії, троє учнів зі звичайних сімей стикаються з гордістю та упередженістю учнів “вищого класу”, що породжує нові випробування, спокуси, боротьбу, та, навіть, вбивствa.
Сезон:
1
2
3
4
5
6
7
Серіал 'Сексуальна освіта / Статеве виховання' постер
8.20
4 сезон 8 серія (Завершений)
Комедійно-драматичний серіал, який розкриває проблеми підлітків у сфері статевого дозрівання. У центрі уваги - старшокласник Отіс, хлопчина без досвіду, чия мама – сексолог, вічно повчаюча сина. Користуючись знаннями, хлопака вирішує відкрити курси секс-освіти у школі.
Сезон:
1
2
3
4
Серіал 'Рівердейл' постер
6.50
7 сезон 20 серія (Завершений)
Рівердейл
Riverdale
2017 ... 2023 рік
Спокійне місто Рівердейл приголомшує новина про загадкове вбивство підлітка Джейсона Блоссома. Однокласники Джейсона - Бетті, Вероніка, Джагхед і Арчі - випадково опиняються центральними фігурами в розслідуванні цієї трагедії. Разом їм належить розкрити багато загадок.
Сезон:
1
2
3
4
5
6
7
Серіал 'Тінь і Кістка' постер
7.50
2 сезон 8 серія
Тінь і Кістка
Shadow and Bone
2021 ... 2023 рік
Серіал розповідає про зруйнований війною світ, у якому живе картограф Аліна Стархова. Раптовий поворот подій показує, що Аліна розуміє, що має надзвичайні сили, які можуть стати ключем до звільнення її батьківщини від темної ущелини, наповненої жахливими істотами, які ласують усіма, хто хоче її перейти. Але коли знання про її здібності поширюється країнами, лиходії планують знищити її.
Сезон:
1
2
Серіал 'Відьми Майфейр / Мейфейрські відьми' постер
6.20
1 сезон 8 серія
У містечку Новий Орлеан мешкає молода жінка-нейрохірург. Вона любить допомагати людям, але несподівано розуміє, що крім медичного таланту має ще й чаклунський. Героїня виявляється спадкоємицею стародавнього чаклунського роду Мейфейр.
Сезон:
1
Серіал 'Джинні й Джорджія' постер
7.50
2 сезон 10 серія
Джинні й Джорджія
Ginny & Georgia
2021 ... 2023 рік
Після смерті багатого чоловіка Джорджія Міллер вирішує змінити обстановку і, разом зі своєю дочкою-підлітком Джіні та молодшим сином Остіном, переїжджає в престижний район солідного містечка Велсбері, в Новій Англії. Скромна і сором'язлива Джинні в новій школі намагається не привертати до себе зайву увагу, але з яскравою та сексапільною мамою, яка приїжджає за нею до школи на шикарній машині – це робити непросто.
Сезон:
1
2
Серіал 'Аліса в Прикордонні' постер
7.70
2 сезон 8 серія
Аліса в Прикордонні
Imawa no Kuni no Arisu
2020 ... 2022 рік
Пришелепкуватий геймер разом із двома товаришами опиняються у паралельному світі. Там вони зобовʼязані приймати участь у найнебезпечніших іграх, щоб вижити.
Сезон:
1
2
Серіал 'Емілі в Парижі' постер
6.9
3 сезон 10 серія
Емілі в Парижі
Emily in Paris
2020 ... 2022 рік
Молодій дівчині з Америки випала вдала можливість переїхати до Парижа та влаштуватися працювати у престижній маркетинговій фірмі. Вона веде власний Instagram-акаунт, де вона ділиться своїми враженнями від міста, поступово збільшуючи кількість передплатників. Їй важко працювати і жити у зовсім незвичному середовищі. Але вона не сумує, і її життєлюбність та позитивний настрій приваблюють безліч нових знайомств.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Венздей' постер
8.10
1 сезон 8 серія
Венздей
Wednesday
2022 рік
Венздей, дочка Гомеса та Мортіші Аддамс, навчається в академії Невермор. Їй належить освоїти екстрасенсорні здібності, щоб зупинити місцевого серійного вбивцю та розкрити таємницю батьків.
Сезон:
1
Серіал 'Академія вампірів' постер
6.40
1 сезон 10 серія
Містичний серіал розповідає про двох дівчат — одну королівську вампіршу, а іншу — її напів-захисницю, — як вони товаришують, крутять романи та вирішують типові підліткові проблеми, та протидіють навалі не менш небезпечних створінь – стригоїв.
Сезон:
1
Серіал 'Доля: Сага Вінкс' постер
6.80
2 сезон 7 серія
Доля: Сага Вінкс
Fate: The Winx Saga
2021 ... 2022 рік
Землянка на ім'я Блум дізнається про те, що все своє життя мала дещо невірне уявлення про своє походження. Вона є носієм рідкісного магічного дару. Її волі підпорядковується вогненна стихія. Щоправда, поки що, здібності дівчини дуже погано контролюються нею. А це означає, що їй необхідно вирушити в справжнісіньку школу чаклунства, яка знаходиться в іншому світі.
Сезон:
1
2
Серіал 'Школа розбитих сердець' постер
7.7
1 сезон 8 серія
У випускному класі звичайної середньої школи Хартлі трапляється грандіозний скандал. Хтось малює та пускає по руках запальний та непристойний комікс, який викриває таємні зв'язки та пригоди кожного з однокласників. Коли дівчину на ім'я Амері – автора цього шедевру – викривають, вона стає справжнім вигнанцем у школі. Проте героїня мала свої причини на те, щоб так вчинити.
Сезон:
1
Серіал 'Дивні дива' постер
8.70
4 сезон 9 серія
Дивні дива
Stranger Things
2016 ... 2022 рік
У центрі подій — група друзів: Майк, Лукас, Дастін та Вілл, життя яких перевертається після того, як щось викрадає Вілла. Поки прості жителі впевнені, що хлопчик мepтвий, його друзі та мати, а також шериф Хоппер продовжують шукати його. Героям доведеться дізнатися про існування таємних організацій, «зворотний бік» і потвор, готових проникнути у звичайний світ.
Сезон:
1
2
3
4
Серіал 'Ейфорія' постер
8.30
2 сезон 8 серія
Ейфорія
Euphoria
2019 ... 2022 рік
Серіал “Ейфорія” - це нaркомано-сeксуально-жoрстокий серіал про сучасних підлітків, зі своїми смартфонами, Tumblr, гендерами та нескінченним інтернетом.
Сезон:
1
2
Серіал 'Дікінсон' постер
7.70
3 сезон 10 серія (Завершений)
Дікінсон
Dickinson
2019 ... 2021 рік
У 19 столітті, майбутня американська поетеса Емілі Дікінсон робила свої перші кроки у творчості. Дівчина представлена як чуттєва і вразлива душа, здатна на тонке розуміння навколишнього світу. Вона відчуває певні почуття щодо своєї кращої подруги, яка найближчим часом готується стати нареченою її старшого брата. Дівчина активно виступає проти спроб батьків знайти їй гідну пару, таємно бажаючи самостійно розпоряджатися своїм життям.
Сезон:
1
2
3
Серіал 'Моторошні пригоди Сабріни' постер
7.40
4 сезон 8 серія (Завершений)
Моторошні пригоди Сабріни
Chilling Adventures of Sabrina
2018 ... 2020 рік
"Моторошні пригоди Сабріни" - дуже похмура версія пригод юної відьми Сабріни, заснована на однойменних коміксах видавництва Archie Comics. Шанувальники серіалу "Сабріна - юна відьма" будуть розчаровані - тут зовсім інша атмосфера.
Сезон:
1
2
3
4
Серіал 'Надприродне' постер
8.40
15 сезон 21 серія (Завершений)
Надприродне
Supernatural
2005 ... 2019 рік
«Надприродне» — це телесеріал, який розповідає про життя двох братів, Діна та Сема Вінчестерів, які полюють на різноманітних надприродних істот і демонів.
Сезон:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Серіал 'Кінець ї***ого світу' постер
8
2 сезон 8 серія (Завершений)
Кінець ї***ого світу
The End of the F***ing World
2018 ... 2019 рік
Двоє проблемних підлітків збираються показати цьому світу великий і жирний F*CK, але що робити, якщо їх обох оголосили в розшук.
Сезон:
1
2
Серіал 'Суспільство' постер
7.10
1 сезон 10 серія
Ми знайомимося з групою підлітків, які народилися в багатих сім'ях. Однак одного дня всі дорослі зникають із міста. Поки всі навколо намагаються зрозуміти, що сталося і як повернути батьків додому, створюється новий спосіб життя і, звісно, починається кровопролитна боротьба за владу, де коаліції та спілки доводять деяких підлітків до бездумного самоуправства та навіть убивств.
Сезон:
1